אודות

משרד סלומון, ליפשיץ ושות' נמנה על משרדי עורכי הדין הגדולים והמובילים בישראל ומעניק ללקוחותיו ייעוץ משפטי מקיף בתחומי המשפט המסחרי, האזרחי והציבורי.

מאז היווסדו בשנת 1923 ולאורך למעלה מתשעה עשורים של פעילות משפטית ענפה ומגוונת, פיתח המשרד תפיסת עולם מקצועית הנשענת על ההון האנושי אשר צמח במשרד, ופיתח גמישות מחשבתית, יסודיות ומסירות בלתי מתפשרת ביחסו האישי ללקוחותיו.

משרד  סלומון, ליפשיץ ושות' מעניק ללקוחותיו One stop shop משפטי של ממש, ומכסה בעבורם את כלל תחומי פעילותם תוך מתן דגש על מעורבות עמוקה מצד שותפי המשרד. השירות האמין, היסודי והמקיף הניתן ללקוחותיו, בצירוף הישגים משפטיים בולטים המהווים אבן דרך במשפט הישראלי, הם שמקנים למשרד את ייחודו ומקומו בשורה הראשונה של משרדי עורכי דין בארץ.

המשרד מייצג מזה עשרות שנים חברות מסחריות ותעשייתיות מהבולטות במשק הישראלי ומלווה הנהלות של רבות מהן לרבות בנקים ומוסדות פיננסים, חברות אנרגיה, חברות נדל"ן, מפעלי תעשייה, חברות היי-טק וביוטכנולוגיה, חברות תחבורה, חברות בתחום התשתיות וכן מגוון של אגודות שיתופיות.

משרד סלומון, ליפשיץ ושות' זוכה להערכה אף בקרב מדריכי הדירוג המשפטיים המובילים בישראל ובעולם, אשר מדי שנה מציבים את המשרד בקדמת הבמה המשפטית בישראל.

המשרד נבחר להיות הנציג הישראלי הבלעדי ברשת המשפטית הכלל-עולמית Alliance of Business Lawyers) ABL) - קבוצה דינמית של משרדי עורכי דין נבחרים ברחבי אירופה, צפון אמריקה ורחבי העולם, המקיימים ביניהם שיתוף פעולה מקצועי.

ייחודו של משרד  סלומון, ליפשיץ ושות' בא לידי ביטוי, בין היתר, בהיותו אחד ממשרדי עורכי הדין הראשונים שנוסדו במדינת ישראל. גידולו של המשרד מבחינה אורגנית מתבסס על עורכי הדין אשר התמחו במשרד ולמרות גודלו, סייעו לשמר את האופי המשפחתי של המשרד הן ביחס ללקוחות והן בהתנהלות עורכי הדין.

חדוות העשייה, המסירות, היצירתיות והמומחיות של עורכי הדין, מסייעים למשרד לשמר את קהל לקוחותיו הנאמן במשך עשרות רבות של שנים. המשרד מאמין כי השילוב הייחודי בין אופיו הצעיר והאנרגטי לבין ההדרכה והמנהיגות אותם צברו עורכי הדין הוותיקים, מהווה בעבור לקוחותיו את השילוב המנצח.

 

הורד פרופיל

דירוגים

מדריך הדירוג הבינלאומי Legal 500 דירג את מחלקות הבנקאות והפיננסים והנדל"ן כמחלקות מהמובילות במדינת ישראל.  

משרד יעקב סלומון ליפשיץ ושות' דורג בידי מדריך הדירוג הבינלאומי IFLR כאחד מהמשרדים הבולטים בישראל בתחום הבנקאות לשנת 2017. המדריך אף ציין מספר עסקאות מורכבות אותם המשרד מוביל.  

מדריך הדירוג הישראלי Duns 100 (מקבוצת D&B) דירג מספר תחומי עיסוק של המשרד כמחלקות מהמובילות בתחומם במדינת ישראל, לרבות בנקאות ומימון, משפט מנהלי ותחום חדלות הפרעון.  

מדריך הדירוג הישראלי BDI Code דירג את המשרד כמשרד עו"ד ישראלי מוביל ,תחומי הנדל"ן, תכנון ובנייה, והתחדשות עירונית.