דיני עבודה

תחום דיני העבודה במשרד יעקב, סלומון ליפשיץ ושות' הינו תחום מוביל, דינאמי ומתפתח.

אחד העקרונות העיקריים בתחום דיני העבודה המנחה את המחלקה הינו המאמץ לצמצום קונפליקטים וסכסוכים תעסוקתיים במסגרת הטיפול השוטף בהיבטי דיני עבודה של לקוחות המשרד. תחום עיסוק זה מציע ליווי ותמיכה ביצירת מערך עבודה יעיל ומתוכנן היטב, תוך שמירה על איזון אופטימאלי בין האינטרסים והצרכים העסקיים של המעסיק לבין זכויות המועסק. מחלקת דיני העבודה מסייעת ללקוחותיה לצמצם את כמות סכסוכי העבודה הפוטנציאליים למינימום האפשרי.

המחלקה מספקת ליווי ויעוץ משפטי שוטף לחברות וארגונים מסוגים שונים בהתקשרותם עם עובדים, תוך הישענות על בקיאותו הרבה של צוות המחלקה ברגולציה ובפסיקה הרלוונטית. לצוות המשפטי בתחום עיסוק זה יש נסיון רב ומיומנות בזיהוי בעיות פוטנציאליות, העלולות להתעורר כתוצאה מקיומם של כשלים במערך התעסוקה של חברות, ובטיפול המתאים בהן.

בנוסף, המחלקה מייצגת את לקוחות המשרד בסכסוכים משפטיים מורכבים הנוגעים לדיני עבודה, הן כתובעים והן כנתבעים. לצוות המחלקה ניסיון עשיר בייצוג חברות מסחריות בסכסוכי עבודה בפני כל הערכאות המשפטיות, והוא אחראי לקביעתן של מספר פסיקות תקדימיות בתיקים שזכו להתעניינות תקשורתית נרחבת, והיוו רקע לדיונים ציבוריים סוערים.

בתחום דיני העבודה, המשרד מייצג בעיקר מעסיקים - חברות, ציבוריות ופרטיות, ביניהן ארגונים גדולים וחברות מסחריות בולטות במשק הישראלי המעסיקות אלפי עובדים במנגנוני העסקה מגוונים.

בין לקוחות תחום דיני העבודה נמנות, בין היתר, חברות הייטק, חברות שירותים, חברות ציבוריות מתחומים שונים, חברות יצרניות, קיבוצים, רשתות קמעונאיות וכן חברות בינלאומיות בעלות שלוחות ישראליות אשר מבקשות את שירותי המשרד בסוגיות הנוגעות לתעסוקה בין-מדינות ועניינים אחרים העולים בהקשר זה.

הורד פרופיל